{نمایشگاه خلیج فارس تنها شعبه فروش مستقیم محصولات لوازم خانگی سینجر برای شما مصرف کننده عزیز}

ریاست محترم هیات مدیره شرکت سینجر در نظر دارد در راستای مشتری مداری و کسب رضایت شما مصرف کننده عزیز اقدام به فروش لوازم خانگی سینجر بدون واسطه و در کمترین زمان نماید. در این راستا به اطلاع کلیه ی مصرف کنندگان عزیز می رساند ، که نمایشگاه خلیج فارس به عنوان تنها نمایشگاه فروش مستقیم محصولات سینجر ، بدون واسطه کلیه اجناس مورد نیاز مصرف کنندگان عزیز را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

موقعیت جغرافیایی این نمایشگاه در تهران به گونه ای است که امکان دسترسی آن از تمام نقاط تهران به براحتی فراهم می باشد و شما می توانید آخرین محصولات تولید شده را با بهترین کیفیت در فضای نمایشگاه بازدید و پس از انتخاب خرید خود را انجام دهید.

سایر همطنان عزیز در نقاط تهران می توانند برای بازدید از محصولات شرکت سینجر به نمایشگاه واقع در دفتر مرکزی مراجعه نمایند.

ضمنا هموطنان عزیز در سراسر نقاط ایران می توانند ، محصولات شرکت سینجر  را بدون مراجعه حضوری  و با صرف کمترین زمان از طریق مراجعه به سایت سینجربه نشانی  www.sinjeronline.com  در بخش  فروش اینترنتی خرید خود را انجام نمایند.

 ضمنا  کارشناسان فروش اینترنتی همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 18 پاسخگوی شما خواهند بود.

فروش اینترنتی 55270420

آدرس: تهران ، سه راه امین حضور، خیابان امیر کبیر ، پاساژ خلیج فارس، طبقه همکف ، شماره 26

تلفن: 8-33546097

فکس:33546368